1. بالابان
  2. نمونه کارهای طراحی سایت بیمه

نمونه کارهای طراحی سایت بیمه

نمونه سایت نمایندگان بیمه

طراحی خلاقانه سایت بیمه باکی، برای نماینده بیمه البرز که بالابان اجرا نموده است.

نمونه طراحی سایت نمایندگی بیمه البرز؛ سایت بیمه باکی

شرکت های بیمه

نمونه سایت کارگزاری های آنلاین بیمه

طرح های ارائه شده توسط شرکت های بیمه ایران، آسیا، دانا، … یا نمایندگی های آن ها به منظور سهولت تصمیم گیری و انتخاب بهترین طرح بیمه از جمله مزایای استفاده از یک وبسایت اختصاصی طراحی شده برای فروش بیمه است.

مردم می توانند در مرحله اول با خدمات نمایندگی آشنا شوند و پس از آن از امکاناتی مانند محاسبه خودکار قیمت بیمه نامه در وبسایت استفاده کنند. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوالی در مورد خدمات ارائه شده توسط دفاتر بیمه به صورت آنلاین سوالات خود را مطرح و پاسخ لازم را دریافت کنند.

قالب آماده سایت بیمه چیست؟

از نظر فنی هر وبسایتی را می توان با برنامه نویسی و یا با استفاده از زیرساخت های نرم افزاری راه اندازی کرد. اما امروزه کمتر کسی اقدام به برنامه نویسی یک وبسایت از صفر می کند. زیرا که این کار صرفه اقتصادی ندارد و علاوه بر این به زمان بسیار بیشتری برای راه اندازی سایت نیاز خواهد داشت.

استفاده از قالب های تخصصی که توسط تیم های با تجربه راه اندازی شده اند، یکی از بهترین راهکارها برای راه اندازی وبسایت برای بسیاری از مشاغل و بیزینس ها است.

در صنعت بیمه نیز به همین صورت است و یک قالب آماده سایت بیمه که توسط یک تیم تخصصی توسعه یافته باشد پاسخگوی اغلب نیازهای شما خواهد بود.

برای همین است که وقتی بحث از طراحی سایت بیمه و راه اندازی آن می شود، بسیاری از افراد تلاش می کنند تا ضمن مشاوره با تیم های تخصصی، از قالب آماده سایت بیمه استفاده کنند تا هزینه ها و زمان راه اندازی وبسایت کاهش پیدا کند.

با اینحال درصورتی که شما نیاز به یک قالب بیمه متفاوت دارید و تصمیم دارید از صفر سایت خود را طراح کنید. بالابان این خدمت را نیز به شما ارائه می دهد.

مزایای استفاده از سایت بیمه چیست؟

شما در نمونه کارهای موجود امکان مشاهده قالب های بیمه ای را خواهید داشت و به طور حتم به مزایای استفاده از این وبسایت ها در ارائه خدمات توسط دفاتر بیمه پی خواهید برد.

سایت ها و اپلیکیشن هایی که در بسیاری از نقاط دنیا و از جمله در داخل ایران توسعه و برای ارائه خدمات آنلاین به مشتریان مورد استفاده قرار گرفته اند به طور واضح نشان می دهند که استفاده از سایت در بستر اینترنت توانسته است بازار کار نمایندگان و کارگزاری های بیمه را توسعه دهد و در عین صرفه جویی در هزینه ها باعث کاهش زمان پاسخگویی به متقاضیان بیمه شود.

متقاضیان دریافت بیمه می توانند در صورت نیاز به هر یک از بیمه های شخص ثالث، بیمه بدنه خودرو، بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه مسئولیت و سایر انواع بیمه با مراجعه به وبسایت دفتر بیمه اطلاعات لازم را دریافت کنند.

مشاوره در هر ساعتی از شبانه روز

شما می توانید با طراحی وب سایت بیمه به راحتی به ارائه مشاوره در هر ساعتی از شبانه روز به صورت آنلاین بپردازید.

چت آنلاین یکی از مهم ترین مزایایی است که امکان پاسخ گویی یه کلیه سوالات متقاضیان را فراهم خواهد نمود.

افزایش اعتبار نمایندگی

اگر یک نمایندگی دارای وبسایت اختصاصی متعلق به خود باشد، این امر خواهد توانست باعث افزایش اعتبار آن نمایندگی شود. شما به راحتی خواهید توانست با افزایش بازدید از وبسایت خود و توسعه فعالیت های آن به ارائه انواع خدمات در حوزه فروش بیمه بپردازید.

خرید و تمدید آنلاین بیمه

امکان خرید بیمه یا پرداخت اقساطی حق بیمه و تمدید بیمه نامه یا هر گونه خدمات دیگری با استفاده از ارائه خدمات بیمه ای آنلاین به مشتریان قابل انجام خواهد بود.

صرفه جویی در هزینه ها و افزایش بازده کاری

با استفاده از یک سایت نمایندگی بیمه و ارائه خدمات آنلاین می توانید علاوه بر صرفه جویی در هزینه طراحی سایت بیمه به کلیه امکانات و خدمات مورد نیاز دست پیدا کنید و بازده کاری خود را افزایش دهید.

مزایای ذکر شده در بالا مهمترین دلایلی است که بسیاری از نمایندگی ها از خدمات تیم تخصصی بالابان استفاده کرده اند تا تجربه حضور در فضای مجازی را با وبسایت اختصاصی خود داشته باشند. می توانید در صورت داشتن هر سوال بیشتری با مشاوران ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل تری در اختیارتان قرار دهیم.

فهرست