طراحی وب سایت بیمه مشابه بیمیتو

 1. خانه
 2. راهنمای طراحی سایت
 3. طراحی وب سایت بیمه مشابه بیمیتو
folder_openراهنمای طراحی سایت
commentبدون دیدگاه
هدف نمایندگان و کارگزاران از طراحی سایت مشابه بیمیتو، افزایش فروش آنلاین بیمه و کسب درآمد بیشتر است.

آیا به دنبال طراحی وب سایت بیمه مشابه بیمیتو هستید؟ پس شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که امکان طراحی وب سایت بیمه با امکانات بیمیتو وجود دارد و هزینه این کار چقدر است؟

امروزه طراحی سایت‌های فروش آنلاین به طور گسترده ای افزایش یافته است. دلیل آن هم استفاده روزافزون مردم از گوشی‌های هوشمند موبایل برای خرید کالا و خدمات می باشد. در صنعت بیمه نیز ارائه خدمات فروش بیمه به صورت آنلاین به طور فزاینده ای در حال افزایش است. به گونه ای که بسیاری از شرکت های بیمه، شعب ارائه دهنده خدمات و نمایندگان فعال در سرتاسر کشور در حال حرکت به سمت استفاده از وبسایت یا اپلیکیشن های اختصاصی هستند.

درصورتی که با جزئیات طراحی سایت بیمه آشنایی ندارید، ما در مقاله ” طراحی سایت بیمه چیست؟ مزایا، امکانات و مراحل” به طور کامل درباره طراحی سایت بیمه توضیح داده ایم.

بیمیتو یکی از وبسایت های معروف در ارائه خدمات فروش آنلاین بیمه است. این پلتفرم دارای یک اپلیکیشن اختصاصی نیز هست که به همین خاطر توانسته است فروش بالایی را رقم بزند. این امر باعث شده است تا بسیاری از فعالان صنعت بیمه به دنبال طراحی وب سایت بیمه شبیه بیمیتو باشند. نمایندگان با هدف طراحی سایت بیمه مشابه بیمیتو خواهند توانست با فروش آنلاین بیمه و ارائه خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری درآمد بیشتری کسب کنند.

بالابان در این مقاله قصد دارد نکات مهمی را در ارتباط با وبسایت بیمیتو و نحوه طراحی سایت مشابه با آن در اختیار شما قرار دهد. پس با ما در ادامه همراه باشید. به یاد داشته باشید که در صورت داشتن هر گونه سوال می توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید تا اطلاعات جامع تری در اختیار شما قرار دهند.

مزایای طراحی وب سایت بیمه

مزایای طراحی یک وب سایت و یا استفاده از شبکه های مجازی برای بسیای از فعالان تجاری و اقتصادی روشن است. طراحی سایت بیمه ای امکان افزایش فروش بیمه به مشتریان را برای شما فراهم خواهد کرد.

شاید بدانید که امروزه بسیاری از کاربران از موبایل یا تبلت استفاده می کنند. بسیاری از آن ها نیز از لپ تاپ خود برای برخورداری از خدمات آنلاین بهره می برند. به همین دلیل فروشگاه های اینترنتی و درگاه های ارائه خدمات آنلاین بسیار بیشتر از گذشته شده است.

در حال حاضر نمایندگی ها و شرکت های متعددی هستند که تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به ارائه خدمات بیمه ای به مردم و متقاضیان می پردازند. این شرکت ها و نمایندگی های آن ها (به عنوان فعالان صنعت بیمه)، مهم ترین کسانی هستند که نیاز به طراحی وب سایت بیمه برای ارائه خدمات و معرفی خود به مخاطبان دارند و طراحی سایت بیمه، کمک بسیار زیادی به افزایش فروش آنلاین آنها می کند.

طراحی سایت بیمه با امکانات شبیه بیمیتو، باعث افزایش فروش آنلاین بیمه می شود.

پس به عنوان یک فعال صنعت بیمه توصیه می کنیم که هرچه زودتر حضور خود را در فضای مجازی تقویت نمایید. این کار انعطاف پذیری کار شما را بالا خواهد برد. برای مثال می توانید حتی بدون حضور در دفتر نمایندگی خود به ارائه خدمات آنلاین، مدیریت فروش یا تمدید بیمه نامه برای مشتریان بپردازید.

طراحی یک وب سایت حرفه ای بیمه این امکان را به شما خواهد داد تا ضمن معرفی خود به کاربران به ارائه انواع خدمات به قشر وسیعی از جامعه بپردازید.

البته این کار مستلزم صرف زمان و هزینه خواهد بود. اما در هر صورت با حرکت مداوم و پشتیبانی کامل از مشتریان، به تدریج می توانید دامنه فعالیت های خود را گسترش دهید.

نحوه طراحی وب سایت بیمه شبیه بیمیتو

برای کسانی که از ضرورت طراحی سایت و راه اندازی یک پلتفرم اختصاصی برای ارائه خدمات بیمه ای آگاه هستند، شاید این سوال پیش بیاید که چطور یک وب سایت بیمه طراحی کنیم؟ یا نحوه توسعه و طراحی اپلیکیشن به چه صورت است؟

در عرصه نرم افزاری کلیه خدمات مورد نیاز مشاغل توسط متخصصان طراحی و توسعه برنامه ها، اپلیکیشن ها و سایت ها و پلتفرم هایی ارائه خواهد شد که متناسب با نیاز مشتری اقدام به برنامه نویسی می کنند.

شاید تا به حال نام سایت های معروف مانند بیمیتو، ازکی و یا بیمه دات کام را شنیده باشید. این سایت ها در حال حاضر از معروف ترین ارائه دهندگان خدمات بیمه در ایران هستند. بسیاری از مردم با توجه به اعتبار این سایت ها اقدام به خرید و یا تمدید بیمه نامه به صورت آنلاین با مراجعه به این وبسایت ها می نمایند. برای همین توانسته اند منبع درآمد خوبی با ارائه خدمات فروش بیمه آنلاین باشند. حتی بسیاری از نمایندگان و فعالان صنعت بیمه به دنبال طراحی سایت بیمه مشابه این سایت‌ها هستند.

در صورت نیاز به طراحی سایت مشابه سایت های برتر فروش آنلاین بیمه باید از خدمات این مجموعه ها بهره مند شوید. خوشبختانه خدمات بیمه ای که توسط شرکت ها و نمایندگان آن ها در اختیار مردم قرار می گیرد طبق ضوابط یکسانی ارائه خواهد شد، برای همین نحوه و مراحل طراحی وب سایت بیمه نیز از همین مبنا پیروی می کند.

مراحل طراحی وب سایت بیمه مشابه بیمیتو

مراحل طراحی یک سایت یا پلتفرم اختصاصی با توجه به گستردگی پروژه می تواند متفاوت باشد. علاوه بر این زمان مورد نیاز برای راه اندازی و توسعه سایت نیز متغیر خواهد بود. اما به طور کلی برای انجام کار به صورت حرفه ای نیاز به طی مراحل و در نظر گرفتن نکات زیر است:

 • تعیین نیازهای سایت فروش بیمه با توجه به حیطه فعالیت کارفرما
 • طراحی سایت با امکانات مورد نیاز مشتری
 • تست و راه اندازی اولیه سایت
 • پشتیبانی از وبسایت برای رفع هر گونه مشکل احتمالی

ما در انتهای متن در قالب چند سوال در مورد مراحل ذکر شده در بالا صحبت خواهیم کرد. اما این اطمینان را به شما می دهیم که در صورت همکاری با یک تیم برنامه نویسی حرفه ای و ارزیابی دقیق نیازهای کارفرما، می توان با تکیه بر دانش تخصصی بهترین وبسایت را طراحی کرد.

مهم ترین مرحله طراحی سایت مشابه بیمیتو، شناخت نیاز و طراحی سایت با امکانات مورد نیاز است.

به طور حتم طراح سایت بیمیتو با در نظر گرفتن نیاز کارفرما موفق به کسب موفقیتی بی نظیر در طراحی این وبسایت شده است. امید ما بر این است که شما هم به اهداف خود در راه اندازی یک سایت فروش آنلاین بیمه دست پیدا کنید.

مهم ترین خدمات طراحی سایت بیمه

همانطور که می دانید خدمات ارائه شده در صنعت بیمه در حوزه های متنوعی است که این خدمات تحت نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارائه می شود. از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خدمات بیمه شخص ثالث خودرو
 • خدمات بیمه بدنه ماشین
 • خدمات بیمه تکمیلی انفرادی، خانواده و شرکتی یا گروهی
 • خدمات بیمه عمر یا بیمه سرمایه گذاری و آتیه
 • خدمات بیمه مسئولیت و باربری …
 • خدمات بیمه حوادث و سایر خدمات بیمه ای

به عنوان یک نمایندگی حقیقی یا حقوقی فعال در صنعت بیمه ممکن است که در یک یا چند حوزه فعالیت داشته باشید. در این صورت باید طراحی سایت بیمه با توجه به حوزه فعالیت شما صورت پذیرد.

خدماتی که تیم های تخصصی به شما ارائه می دهند باید در راستای نیازهای شما باشد. توجه داشته باشید که فقط طراحی سایت بیمه مهم نیست. بلکه برای موفقیت نهایی، نیاز به پشتیبانی مداوم و بازنگری سایت خود دارید. تمام این تلاش ها برای تاثیرگذاری حداکثری بر کاربران است که در نهایت می تواند باعث افزایش چشمگیر تعداد مشتری ها و کسب درآمد شود.

برای آشنایی با این خدمات مقاله ” خدمات مورد نیاز برای ساخت و طراحی سایت بیمه چیست؟” را بخوانید.

اهمیت دانش طراحی وب سایت بیمه با امکانات بیمیتو چیست؟

اغلب افراد در جامعه حداقل از یک گوشی موبایل یا تبلت استفاده می کنند. با توجه به این که درگاه های پرداخت آنلاین به راحتی امکان خرید انواع کالا را فراهم کرده اند. خدمات بیمه ای نیز با استفاده از یک گوشی موبایل و یا تبلت قابل دریافت خواهد بود. اما دارا بودن دانش طراحی وب سایت بیمه مشابه بیمیتو برای کسب موفقیت و برخورداری از مزایای ذکر شده در بخش های قبل لازم و ضروری است.

به طور حتم افرادی هستند که در این صنعت از دانش کافی برای راه اندازی سایت فروش آنلاین بیمه برخوردار هستند. بنابراین حتما سعی در یافتن افراد متخصص داشته باشید. پس از آن نیز از یک فرد یا تیم متخصص درخواست کنید تا با طراحی سایتی حرفه ای شما را در دست یافتن به اهدافتان یاری کنند.

اما چه کسانی دانش کافی برای راه اندازی و طراحی سایت مشابه بیمیتو را دارند؟ چگونه می توان با کمترین هزینه یک سایت را راه اندازی نمود؟

برای داشتن یک سایت بیمه با ویژگی های منحصر به فرد، نیاز به یک زبان برنامه نویسی قدرتمند و انعطاف پذیر است. بنابراین اغلب برنامه نویسان برای طراحی و توسعه وب سایت از تکنولوژی نرم افزاری مانند ASP.net استفاده می نمایند.

کسانی که تسلط کافی بر فناوری های مربوطه را داشته باشند می توانند به شما کمک کنند موفق به طراحی وب سایت بیمه مشابه بیمیتو شوید.

لازم به ذکر است که هزینه طراحی سایت با توجه به تعرفه های مصوب صورت می پذیرد. برای همین بهتر است که از افراد فعال در حوزه طراحی سایت در این مورد سوال کنید.

کارشناسان ما در مجموعه بالابان نیز می توانند به شما در این راه کمک کنند. طراحی سایت بیمه به همراه سامانه محاسبه قیمت بیمه آنلاین، در تخصص بالابان است. شما می توانید پس از تماس با کارشناسان، جهت توسعه و طراحی سایت بیمه با امکانات بیمیتو، اطلاعات جامع تری را ( با توجه به نیازهای خود) دریافت کنید.

متخصصین بالابان که سابقه کار در حوزه بیمه را دارند می توانند به شما کمک کنند در مورد نحوه طراحی سایت بیمه ای و افزایش فروش آنلاین اطلاعات لازم را کسب کنید.

سایت بیمیتو دارای امکاناتی مانند امکان محاسبه خودکار قیمت بیمه نامه است. برای همین بسیاری از افراد به دنبال طراحی وب سایت بیمه مشابه بیمیتو هستند. با توجه به سوالات متعددی که در این زمینه وجود دارد، در این متن تلاش شد نکات مهمی در ارتباط با این وبسایت بیان شود و نحوه طراحی وب سایت بیمه شبیه بیمیتو مورد بررسی قرار گیرد.

امید است مطالب گفته شده بتواند به افرادی که می خواهند با طراحی سایت بیمه با امکانات بیمیتو، از مزایای آن بهره مند شوند کمک کند تا بهترین تیم متخصص را برای توسعه و طراحی وب سایت خود پیدا کنند. مجموعه بالابان به عنوان مرجع تخصصی طراحی سایت بیمه یکی از تیم های فعال در این حوزه است که توان ارائه خدمات به فعالان صنعت بیمه برای طراحی سایت مشابه بیمیتو را دارد. شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال پس از تماس با کارشناسان مجرب حاضر در مجموعه تخصصی بالابان پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست